1998
1998
У селі Гаврилівка Вишгородського району на Київщині створено ЗАТ «Гаврилівський птахівничий комплекс». 
Придбано перших добових курчат в Угорщині,  налагоджено постачання комбікормів із заводів Київської області. Вироблено 2 тис. тонн м`яса курчат-бройлерів.
1999
1999
Розроблено та розпочато впровадження комплексної програми інвестування ЗАТ «Комплекс Агромарс», в результаті чого відбулось переоснащення, модернізація та реконструкція існуючих та будівництво нових виробничих потужностей. 
Орендовано більше 25 тис. гектарів землі та придбано необхідну для вирощування зернових культур сільськогосподарську техніку. До складу товариства увійшов Кагарлицький елеватор з потужностями по зберіганню 100 тис. тонн зерна. 
2000
2000
Введено в експлуатацію високотехнологічний цех по забою птиці та переробці м`яса курчат-бройлерів потужністю 6 тис. голів на годину, в якому застосовано самі передові технології голландських компаній «Meyn» та «Stork». 
До складу товариства увійшов Київський комбікормовий завод.
2001-2002
2001-2002

Проведено повну реконструкцію та капітальний ремонт приміщень, модернізацію  бройлерних птахоферм. Ферми переоснащено найсучаснішим обладнанням по відгодівлі курчат-бройлерів німецької компанії «Big Dutchman International Gmb», створено ідеальний мікроклімат для утримання птиці, проведено повну автоматизацію та комп`ютеризацію виробничих процесів, обладнано ідеальні побутові умови для працівників. Обсяги виробництва м`яса курчат-бройлерів досягли 21.1 тис. тонн.

В адміністративних межах Гаврилівської сільської ради збудовано дві нові бройлерні ферми та перший інкубаційний цех за технологією бельгійської компанії «Petersime» потужністю 32 млн. курчат-бройлерів на рік.

2003
2003
Збудовано другий інкубаційний цех за технологією компанії «Petersime»  потужністю 32 млн. курчат-бройлерів на рік. Завершено реконструкцію першої черги Київського комбікормового заводу, в результаті чого його потужність досягла 600 тонн якісного збалансованого комбікорму на добу. 
Введено в експлуатацію ферми по утриманню племінної птиці в селах Катюжанка, Жукин, Лебедівка Вишгородського району на Київщині та в селі Молочки на Житомирщині, на яких стало утримуватися біля 400 тис. голів племінних курей м`ясних порід. Запроваджено систему управління якістю продукції, яку сертифіковано у відповідності до вимог ДСТУ ISO 9001:2001. Вироблено 33,4 тис. тонн   м`яса курчат-бройлерів.
2004
2004
Здано в експлуатацію другу чергу Київського комбікормового заводу, на якій використано найновіші технології провідних компаній Німеччини та Нідерландів. Тим самим, загальну потужність заводу доведено до 1000 тонн збалансованих комбікормів на добу. 
Збудовано п`ять нових бройлерних ферм в адміністративних межах Димерської  селищної ради Вишгородського району.
2005
2005
Реконструйовано цех по забою птиці та переробці м`яса курчат-бройлерів. Потужність цеху досягла 190,0 тис. курчат-бройлерів на добу. Збудовано третій інкубаційний цех. Це дало змогу підприємству виробляти 96,0 млн. добових курчат-бройлерів на рік. 
Придбано племінний птахорепродуктор ВАТ «Рудня» у Броварському районі на Київщині, де проведено демонтаж п`яти застарілих та технічно зношених птахівничих ферм. Вироблено 77.6 тис. тонн м`яса курчат-бройлерів. Біохімічне, серологічне та бактеріологічне відділення лабораторії ТОВ «Комплекс Агромарс» атестовано державною метрологічною системою. 
2006
2006

Збудовано та введено в експлуатацію п`ять нових ферм по утриманню племінної птиці в адміністративних межах Руднянської сільської ради Броварського району на місці демонтованих старих ферм. 

Підприємство отримало можливість одночасно утримувати близько 900 тис. голів племінних курей м`ясних порід.. Завершено спорудження чотирьох нових бройлерних ферм в адміністративних межах Димерської селищної ради та розпочато будівництво ще чотирьох. В складі комбінату по переробці м`яса  птиці розпочато будівництво нового цеху по забою курчат-бройлерів. Обсяг виробництва м`яса птиці досяг 108 тис.тонн.

2007
2007
Введено в експлуатацію цех готових м`ясопродуктів, в складі якого влаштовано холодильні камери для зберігання охолодженої м`ясопродукції, потужності для швидкого заморожування м`яса та його зберігання, дільниць з виробництва та пакування напівфабрикатів, фаршу та м`яса механічного обвалювання. Всі підрозділи цеху обладнано технікою від світових лідерів-компаній «AM2C», «KarlSchnell», «Bizerda», «CFS», «Multivac», «Henneken», «Espera», «Waldysa», «Shaller», «Glasso». 
В групу компаній торгової марки «Гаврилівські курчата» ввійшли господарства Харківської області - ЗАТ «Курганський бройлер» та племінний птахорепродуктор ЗАТ «Голден крос». У Київській області придбано ВАТ «Бориспільський комбікормовий завод». Загальній обсяг виробництва м`яса курчат-бройлерів досяг 120.6 тис. тонн.
2008-2009
2008-2009
Реконструйовано Бориспільський комбікормовий завод, який став виробляти 1000 тонн збалансованих комбікормів на добу. Загальне виробництво комбікормів на Київському та Бориспільському комбікормових заводах досягло 450 тис. тонн на рік. Розпочато будівництво чотирьох бройлерних ферм біля с. Литвинівка Вишгородського району та ще двох - в адміністративних мережах Гаврилівської сільської ради. 
Після їх вводу в експлуатацію компанія вироблятиме більше 330 тис. тонн мяса курчат-бройлерів на рік. Розпочато спорудження нового інкубаційного цеху потужністю 90 млн. добових курчат у рік. Будується новий цех по забою птиці потужністю 20 тис. курчат бройлерів за годину. Розпочато будівництво нового водозабору з десяти артезіанських свердловин. 
2010
2010
Впроваджено інтегровану систему управління безпечністю і якістю продукції, яку сертифіковано на відповідність вимогам міжнародних стандартів ISO 9001:2008 та ISO 22000:2005 (HACCP). В ході трьох місій інспекторів Єврокомісії підтверджено, що виробництво та якість м’яса курчат-бройлерів ТОВ «Комплекс Агромарс» відповідають міжнародним регламентам та директивам Євросоюзу. 
За наслідками роботи інспекції Россільгоспнагляду, яка досліджувала відповідність виробництва і якість продукції підприємства ветеринарно-санітарним вимогам Російської Федерації, ТОВ «Комплекс Агромарс» отримано ексклюзивне право поставляти м’ясо курчат-бройлерів на ринки Єдиного Митного Союзу. 
2011
2011
Введено в експлуатацію трансформаторні підстанції ПС110/10 кВ та ПС35/10 кВ, водозабір №2 з комплексом водопровідних мереж, які забезпечили бройлерні птахоферми та цехи по забою курчат-бройлерів унікально чистою питною водою. Споруджено новий комплекс біологічних очисних споруд по очистці 8 тис. м³ стоків за добу. 
Високий технологічний рівень  очистки стічних вод забезпечує придатність очищеної води для її подальшого використання. Завершено будівництво ферм поблизу с. Димер. В складі комбінату по переробці мяса птиці запрацював найсучасніший цех по забою курчат-бройлерів потужністю 20 тис. голів за годину. Це унікальне виробництво, аналогів якому в Україні немає. 
2012-2013
2012-2013
Завершено спорудження чотирьох бройлерних ферми в адміністративних межах Димерської  селищної ради Вишгородського району.  В складі комбінату по переробці мяса птиці запрацював реконструйований цех по забою курчат-бройлерів  потужністю 9 тис. голів за годину. 
Введено в експлуатацію реконструйовані виробничі потужності ТОВ «Курганський бройлер» . Завдяки чому, загальний обсяг виробництва досяг 486 тонн мяса курчат-бройлерів на добу. Розпочато будівництво заводу по виготовленню біодобавок потужністю 400 тонн на добу.