Компанія ТОВ «Комплекс Агромарс» - один із лідерів-експортерів м’яса птиці в Україні. Щорічно виробник постачає більше ніж 10 тис. тон продукції в 30 країн світу. Мільйони споживачів за межами України вже встигли оцінити високу якість м’яса, вирощеного на «Гаврилівському птахівничому комплексі».

За останні роки ТОВ «Комплекс Агромарс» зробило багатотонні поставки до Німеччини і Нідерландів, Білорусі та Молдови, Казахстану і Узбекистану, а також до В'єтнаму і Гонконгу.

Особливою популярністю продукція «Гавриловського птахівничого комплексу» користується в країнах Близького Сходу: Єгипет, Йорданія, Ірак, Іран, Туреччина, Пакистан, Саудівська Аравія, Судан, Ліван, ОАЕ. Для цих країн кожна партія продукції супроводжується сертифікатом халяльності, який не тільки вказує на правильність забою птиці, а й підтверджує високу якість експортуємого м'яса.

ТОВ "Комплекс Агромарс" на власних потужностях виготовляє для експорту напівфабрикати з м’яса птиці та субпродукти, тушки курчат бройлерів І категорії, ніжки, стегна, гомілки, крило, плечові та ліктеві частини крил, печінку, серце, м’язовий шлунок, шиї, шкіру, жир-сирець, лапки, м'ясо механічного обвалювання курчат-бройлерів та філе курчат-бройлерів.

В найближчих планах компанії розширити експортний ринок за рахунок країн ЄС. Незабаром жителі Словаччини, Угорщини та Литви зможуть побачити на обідніх столах якісну продукцію одного з найбільших агрохолдингів України.

З питань експортних постачань звертайтесь за телефонами:

+38 (044)593-67-12

+38 (095)287-59-16

 

Або пишіть на електронну пошту:

Khalilova.N@agromars.com

Katycustom@ukr.net

 

Завжди готові до співпраці!