7 порад як вибрати якісне м'ясо

 
7 порад як вибрати якісне м'ясо М'ясо - основне джерело білків для нашого організму, необхідних для його нормального розвитку і життєдіяльності. Крім білка, м'ясо містить мінеральні речовини і вітаміни. Перша й головна умова при виборі м'яса - воно має бути свіжим. При виборі свіжого м'яса потрібно керуватися 7 правилами: 

1. М'ясо не повинно мати яскраво-вираженого запаху. Як тільки у м'яса з'являється більш виражений запах або неприємний запах воно вже стає несвіжим. А запах з'являється тому що відбувається розмноження бактерій. 

2. На розрізі м'ясо повинно бути злегка вологим. Це буде говорити про те, що воно не лежало довго і не встигло висохнути. 

3. При натисканні на м'якоть, вона швидко повертається в колишню форму і ямки не залишається, якщо ж навпаки, то м'ясо вже не першої свіжості. 

4. М'ясо не повинно легко відокремляться від кістки або розшаровуватися, це буде свідчити про те, що воно вже погане і дуже небезпечне для здоров'я. 

5. М'ясо має бути гладким і повинно мати приємний блиск. Обвітрене м'ясо не повинно бути присутнім на Вашому столі, навіть якщо всередині воно відповідає всім показникам якості. 

6. Воно повинно зберігатися в холодильнику. Не варто брати м'ясо з рук на ринку, особливо влітку, коли ризик отримати харчове отруєння зростає в кілька разів порівняно з холодним порою року. 

7. Колір м'ясо повиннно мати від блідо-рожевого до темно-червоного.