1. Вся продукція виготовляється на одному заводі в с. Гаврилівка?
Компанія «Комплекс Агромарс» - це вертикально інтегрований холдинг, що організаційно об’єднує всі етапи бізнесу від вирощування зернових культур, виготовлення комбікормів, вирощування племінної та бройлерної птиці, до переробки м’яса та його реалізацію через фірмову франчайзингову мережу.

Структура ТОВ «Комплекс Агромарс» включає: Філіал «Гаврилівський птахівничий комплекс», Броварський філіал, Кагарлицький філіал, філіал «Бориспільський експериментальний комбікормовий завод» ,«Київкомбікорм». Крім того, до складу групи компаній «Комплекс Агромарс» входить товариство з обмеженої відповідальністю «Курганський бройлер», виробничі потужності якого було реконструйовано в липні 2012 року. На сьогоднішній день підприємство модернізовано та обладнано найсучаснішою технікою.
2. В чому особливість повітряно-крапельного охолодження?
М’ясопродукція, яку ми охолоджуємо повітряно-крапельним шляхом, містить всього 0, 12% вологи. В зрівнянні, в продукції, що охолоджується за допомогою водяного охолодження, вміст вологи становить 2,68%. Виробничі потужності забійних цехів ТОВ «Комплекс Агромарс» в с. Гаврилівка оснащено новітньою технікою, що дозволяє охолоджувати продукцію повітряно-крапельним шляхом.
3. Якими кормами годують курчат-бройлерів?
  • Щоб забезпечити здорове та повноцінне харчування, підприємство вирощує третю частину зерна від загальної потреби, а також займається виготовленням власних комбікормів;
  • До складу комбікормів входять кукурудза, пшениця, соя і натуральні вітаміни;
  • У пташники подається питна вода з артезіанських свердловин глибиною 180 м;
  • Раціон годівлі курчат-бройлерів виключає використання гормонів, додавання м’ясо-кісткового та рибного борошна, антибіотиків, стимуляторів росту.
4. Скільки днів росте курка?
Завдяки генетичним особливостям породи (кросу) курчат-бройлерів, збалансованій годівлі та оптимальним умовам утримання за 45 днів птиця досягає ваги 2,6 кг.
5. У яких умовах вирощується курка?
У пташниках автоматично підтримується мікроклімат. Оптимальна температура повітря, рівень вологості і подача свіжого повітря регулюються за допомогою комп’ютерних систем;

На підприємстві «Комплекс Агромарс» використовується технологія підлогового утримання птиці, що дозволяє курчатам активно рухатись по пташнику.