Не знищувати, оберігати та захищати
– ось мета виробника «Гаврилівських курчат»
Компанія «Комплекс Агромарс» займається виробництвом високоякісного м’яса курчат-бройлерів.

Компанія «Комплекс Агромарс» займається виробництвом високоякісного м’яса курчат-бройлерів.

Одним із стратегічних напрямів діяльності компанії є соціальна відповідальність, яка полягає не тільки у виробництві здорових продуктів, але і в забезпеченні здорового способу життя та турботі про здоров'я наших споживачів.

На підприємстві діє інтегрована система управління якістю та безпечністю, яка сертифікована на відповідність вимог міжнародного стандарту ISO 9001:2008 та схеми сертифікації FSSC 22000:2011 (НАССР).

Товариство веде послідовну роботу зі зниження техногенного навантаження на навколишнє середовище

Товариство веде послідовну роботу зі зниження техногенного навантаження на навколишнє середовище, а діяльність у сфері екології є невід‘ємною частиною бізнесу.

Природоохоронна робота на підприємстві продиктована не лише прагненням відповідати міжнародним нормативам, а й, в першу чергу, турботою про рідний край.

Для досягнення стабільного покращення екологічних показників кожен проект компанії оцінюється і схвалюється не лише з економічної ефективності і терміну окупності, але і по впливу на навколишнє середовище.

Компанія динамічно розвивається та модернізується

Компанія динамічно розвивається та модернізується, впроваджуючи сучасні технології, що значно підвищує екологічність виробництва

Як результат, в останній період суттєво скоротилися обсяги твердих відходів, зменшилися скиди та викиди шкідливих речовин у воду та атмосферне повітря.

Сприяє цьому також програма по озелененню територій, прилеглих до виробництва.

Це не просто слова – це один із найголовніших принципів діяльності компанії.